Yaz Okulu

acibadem-yaz-okulu

Çocuğunuzun ilgi ve yeteneklerini keşfetmek istiyorsanız yaz spor okulu çalışmalarına katılmasını tavsiye ediyoruz. Yaz okulundaki bir çocuğun;

Arkadaşlık duygusu gelişir yeni dostluklar edinir.

Beslenme alışkanlığının devamı sağlanır.

Can sıkıntısına birebir fiziksel ve sosyal aktiviteler yapar.

2018 Yılı Yaz Spor Okulu

-YER

Yaz okulumuz; Acıbadem Doğuş Üniversitesi Kampüsü’nde gerçekleştirilmektedir. Diğer yaz okullarından farklı olarak tüm aktiviteler kampüs içerisinde gerçekleştirildiğinden öğrenciler güvenli bir ortamda uzman bir ekipten eğitim almakta ve gün içinde şehir trafiğinde vakit kaybetmeden faaliyetlerini sürdürebilmektedir.

Acıbadem Doğuş Üniversitesi Kampüsü 
Hasanpaşa Mah. Zeamet Sk. No:21
Acıbadem – Kadıköy – İstanbul

-YAŞ GRUBU

Yaz okulumuza 05-14 yaş arası çocuklar kabul edilmektedir. 05-14 yaş aralığındaki yaz okulu öğrencileri; 5-7 yaş, 8-10 yaş, 11-14 yaş şeklinde üç ayrı kategoriye göre ayırılırlar.

Not: 5 yaşından küçük çocuk ve 14 yaşından büyük yetişkinler için ayrıca ‘yüzme okulu’ tertiplenmektedir. Yüzme kurslarımız ile ilgili detaylı bilgi için iletişim sayfasından yararlanabilirsiniz.

-DÖNEMLER

1. Dönem : 12 Haziran 2017 – 7 Temmuz 2017 ( 4 Hafta )
2. Dönem : 10 Temmuz 2017 – 4 Ağustos 2017 ( 4 Hafta )
3. Dönem :  7 Ağustos 2017 – 8 Eylül 2017 ( 3 Hafta )
Not: Haftalık kayıt kabul edilmektedir.

-ÖRNEK PROGRAM

2017 Örnek Program

-ULAŞIM

Öğrenci girişi direkt olarak kampüs içerisindeki kapalı otoparktan yapılır. Bu sayede çocuklarımız dış etmenlerden uzak, güvenli bir şekilde giriş yapmaktadır. Öğrenci velileri kendi imkanlarıyla çocuklarını getirebilecekleri gibi servis hizmetinden de faydalanabilirler. Servis hizmeti okulumuzun anlaşmalı olduğu profesyonel firma tarafından sağlanmaktadır. Servis ücreti yaz okulu ücretine dahil değildir!

-ETKİNLİKLER

Ana Branşlar: Yüzme,  Cimnastik, Basketbol, Voleybol, İngilizce, Satranç, El becerileri.
Yardımcı Branşlar:  Masa Tenisi, Futsal, Sinema, Resim.

Yaz okulu çalışmalarını izlemek için tıklayınız..

-MALZEMELER

Spor çantası, 2 adet T-Shirt, 1 adet Şort, Yüzücü Bonesi okulun öğrencilerine hediye edilmekte. Yedek iç çamaşırı, Spor ayakkabı, Mayo, Havlu ve Terlik gibi kişisel eşyalar öğrenci tarafından temin edilmelidir.

-GEREKLİ EVRAKLAR

– 1 adet vesikalık fotoğraf.

– Kayıt formu. (Kayıt sırasında verilecektir)

– Sağlık raporu. ( GSİM’den gelen resmi yazı gereği; Kayıt için kişinin beyanı esastır. Yani bir spor tesisine üye olacak bir yetişkinin spor yapmasında sakınca olmadığına dair kendi beyanı veya küçük yaştakilerin ebeveynleri tarafından verilen beyan yeterlidir.)